Apple iPad (2025) 11 inch Wi-Fi 512GB Silver
Merk: Apple · EAN: 0195950088151
- Prestaties & ChipsetApple A16 Bionic-chip met 5-core CPU, 4-core GPU, 16-core Neural Engine en 6 GB werkgeheugen
- Scherm & Beeldkwaliteit10,86 inch Liquid Retina IPS-paneel met 2360 x 1640 pixels bij 264 ppi, 60 Hz en 500 nits helderheid
- Accuduur & OpladenIngebouwde lithium-polymeerbatterij van 28,93 wattuur met USB-C-oplaadpoort
- Software & iPadOSiPadOS (geleverd met iPadOS 18), geen ondersteuning voor Apple Intelligence of Stage Manager





Wij vergelijken dagelijks prijzen en aanbiedingen van webwinkels. Wij testen producten niet fysiek zelf, wij analyseren winkelaanbod, product specificaties van fabrikanten en publieke gebruikersreviews. Koop je via onze link? Dan ontvangen wij een kleine commissie, dat kost jou niets extra.
Prijsvergelijking
- coolblue.nl €889,00 Goedkoopste Ga naar shop
- bol.com €898,00 Ga naar shop
Prijzen worden elk uur automatisch ververst.
⚡ Prijsalert
Wil je een mail als dit product nog goedkoper wordt?
Belangrijkste data
De belangrijkste bevindingen op een rijtje.
Apple A16 Bionic-chip met 5-core CPU, 4-core GPU, 16-core Neural Engine en 6 GB werkgeheugen
Deze hardwareconfiguratie levert een vlotte dagelijkse verwerking van applicaties, multimedia en multitasking. In benchmarktests noteert het platform 2.591 punten single-core en 6.148 punten multi-core in Geekbench 6. De grafische prestaties zijn met gemiddeld 55 fps in GFXBench Car Chase ruim toereikend voor gangbare games, al is de grafische verwerkingseenheid niet primair ingericht op zware grafische werkprocessen.
10,86 inch Liquid Retina IPS-paneel met 2360 x 1640 pixels bij 264 ppi, 60 Hz en 500 nits helderheid
Het scherm biedt een scherpe weergave met True Tone-technologie, maar beschikt niet over de soepele 120 Hz ProMotion-verversingssnelheid. Het paneel is niet gelamineerd en mist een antireflectielaag, waardoor er een zichtbare tussenruimte tussen glas en display aanwezig is die extra weerspiegelingen veroorzaakt. Onafhankelijke metingen registreren een maximale helderheid van circa 500 tot 505 cd/m2 en een dekking van ongeveer 88 procent van het sRGB-kleurbereik zonder HDR-ondersteuning.
Ingebouwde lithium-polymeerbatterij van 28,93 wattuur met USB-C-oplaadpoort
Volgens fabrieksopgave haalt de tablet tot 10 uur draadloos internetten of video afspelen. Onafhankelijke accutests bevestigen deze specificaties met 11 uur en 19 minuten bij continu videokijken op circa 70 procent helderheid en ruim 10 uur bij webbrowsen. Een voedingsadapter wordt niet meegeleverd in de doos, waardoor de uiteindelijke laadsnelheid afhangt van een afzonderlijk aangeschafte USB-C Power Delivery-oplader.
iPadOS (geleverd met iPadOS 18), geen ondersteuning voor Apple Intelligence of Stage Manager
Het besturingssysteem biedt een omvangrijk ecosysteem aan geoptimaliseerde applicaties voor tabletgebruik. Door de aanwezigheid van de A16-chip met 6 GB werkgeheugen voldoet het toestel echter niet aan de systeemeisen voor Apple Intelligence. Daarnaast ontbreekt de geavanceerde vensterinterface Stage Manager, waardoor vensterbeheer beperkt blijft tot standaard Split View en Slide Over.
Wi-Fi 6, Bluetooth 5.3, USB-C-poort op USB 2.0-snelheid (tot 480 Mb/s) en Smart Connector
De USB-C-poort ondersteunt DisplayPort-uitvoer naar een enkel extern scherm tot 4K bij 60 Hz, maar de fysieke dataoverdracht is begrensd op USB 2.0-snelheden. Dit vertraagt het overzetten van grote bestanden via externe opslag. Qua invoermateriaal is de tablet uitsluitend compatibel met de Apple Pencil met USB-C en de eerste generatie Pencil via een losse adapter; de Apple Pencil Pro wordt niet ondersteund. Toetsenborden koppelen via de Smart Connector met onder meer de Magic Keyboard Folio.
12 MP groothoekcamera achter (f/1.8), 12 MP Landscape Center Stage-camera voor (f/2.4) en aluminium behuizing
De plaatsing van de selfiecamera aan de lange zijde is praktisch voor videobellen in landschapsmodus, waarbij Center Stage de gebruiker automatisch in het midden van het kader houdt. De behuizing bestaat uit gerecycled aluminium en weegt 477 gram bij een profiel van 7,0 mm. Biometrische ontgrendeling verloopt uitsluitend via Touch ID in de bovenste knop; Face ID ontbreekt.
Specificaties op een rijtje
| Basisgegevens | |
| Modelnaam | Apple iPad 11-inch (A16), 11e generatie |
| Fabrikantcode | MD4Q4TY/A |
| Modelnummer | A3354 |
| EAN | 0195950088151 |
| Kleur | Zilver |
| Prestaties en Geheugen | |
| Processor | Apple A16 Bionic (5-core CPU, 4-core GPU, 16-core Neural Engine) |
| Werkgeheugen | 6 GB |
| Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Beeldscherm | |
| Schermtype | Liquid Retina IPS-paneel met led-achtergrondverlichting |
| Schermdiagonaal als rechthoek | 10,86 inch (27,59 cm) |
| Resolutie | 2360 x 1640 pixels bij 264 ppi |
| Verversingssnelheid | 60 Hz |
| Helderheid | 500 nits (typisch) |
| Kleurweergave | sRGB, True Tone |
| Schermafwerking | Niet-gelamineerd, vetafstotende coating (geen antireflectiecoating) |
| HDR-weergave | Geen HDR-ondersteuning voor het scherm |
| Software | |
| Besturingssysteem | iPadOS (geleverd met iPadOS 18) |
| Apple Intelligence | Niet ondersteund |
| Stage Manager | Niet ondersteund |
| Camera en Audio | |
| Camera achterzijde | 12 MP groothoekcamera (f/1.8), Slimme HDR 4, 5x digitale zoom |
| Camera voorzijde | 12 MP Landscape Center Stage (f/2.4), Retina Flash |
| Video-opname | Tot 4K bij 60 bps, 1080p slo-mo tot 240 bps |
| Luidsprekers | Stereospeakers (2 stuks, horizontale oriëntatie) |
| Microfoons | 2 microfoons |
| Connectiviteit en Poorten | |
| Draadloze verbinding | Wi-Fi 6 (802.11ax, 2x2 MIMO), dual-band, Bluetooth 5.3 |
| Mobiel netwerk | Niet aanwezig (Wi-Fi-model, geen simkaartsleuf) |
| Locatiebepaling | Digitaal kompas, wifi en iBeacon (geen GPS) |
| USB-aansluiting | USB-C met USB 2.0 (overdrachtssnelheid tot 480 Mb/s) |
| Externe schermuitvoer | 1 extern beeldscherm tot 4K bij 60 Hz via DisplayPort |
| Bediening en Accessoires | |
| Biometrische beveiliging | Touch ID geïntegreerd in bovenste knop |
| Apple Pencil-compatibiliteit | Apple Pencil (USB-C) en Apple Pencil (1e gen via adapter); geen Apple Pencil Pro |
| Toetsenbordondersteuning | Smart Connector, compatibel met Magic Keyboard Folio en Smart Folio |
| Sensoren | Gyroscoop, versnellingsmeter, barometer, omgevingslichtsensor |
| Accu en Opladen | |
| Accucapaciteit | 28,93 wattuur (lithium-polymeer) |
| Geschatte accuduur | Tot 10 uur internetten via wifi of video kijken |
| Oplaadmethode | Laden via USB-C (ondersteunt Power Delivery) |
| Meegeleverde oplader | Geen voedingsadapter meegeleverd |
| Fysieke Eigenschappen en Garantie | |
| Afmetingen (H x B x D) | 248,6 x 179,5 x 7,0 mm |
| Gewicht | 477 gram |
| Materiaal behuizing | 100% gerecycled aluminium |
| Inhoud van de doos | iPad, USB-C-oplaadkabel (1 meter) |
| Garantie | 1 jaar beperkte fabrieksgarantie van Apple, 2 jaar wettelijke EU-garantie |
Wat zeggen gebruikers in de praktijk?
Praktijkervaringen en tests tonen aan dat deze tablet vooral gewaardeerd wordt om zijn vlot reagerende interface en de ruime interne opslag van 512 GB. Gebruikers die overstappen vanaf oudere basismodellen prijzen het gemoderniseerde ontwerp met smalle schermranden en de verplaatste camera voor videovergaderingen. Tegelijkertijd plaatsen reviewers kritische kanttekeningen bij de schermtechnologie. De aanwezigheid van een luchtspleet tussen het glas en het lcd-paneel zorgt bij daglicht voor storende reflecties, terwijl het ontbreken van geavanceerde softwarefuncties de zakelijke inzetbaarheid beperkt.
Pluspunten in de praktijk
- Vlotte verwerkingskracht: De A16 Bionic-chip opent apps direct en verwerkt foto- en videobewerking zonder haperingen tijdens dagelijks gebruik (bron: Onafhankelijke test, Tweakers en Engadget).
- Praktische camerastand: De horizontale plaatsing van de 12 MP frontcamera met Center Stage zorgt voor een natuurlijke kijkhoek tijdens videogesprekken en online lessen (bron: Gebruikersreview, bol.com en Tweakers).
- Solide accuduur: Bij regulier browsen en videokijken wordt de beloofde accuduur van 10 tot ruim 11 uur probleemloos behaald (bron: Onafhankelijke test, Engadget en PhoneArena).
- Riante lokale opslag: De royale capaciteit van 512 GB biedt gebruikers langdurig voldoende ruimte voor offline media en zware applicaties zonder afhankelijkheid van clouddiensten (bron: Gebruikersreview, bol.com).
- Stevige aluminium behuizing: De constructie voelt degelijk aan en het apparaat blijft koel onder normale dagelijkse belasting (bron: Onafhankelijke test, Notebookcheck).
Minpunten en aandachtspunten
- Spiegelend en niet-gelamineerd scherm: Het display ontbeert een antireflectiecoating en heeft een voelbare tussenlaag, waardoor vingerafdrukken snel zichtbaar zijn en reflecties storen (bron: Onafhankelijke test, Tweakers en Notebookcheck).
- Trage USB-C-gegevensoverdracht: De fysieke poort is intern begrensd op USB 2.0-snelheden tot 480 Mb/s, wat het overzetten van grote bestanden via externe schijven vertraagt (bron: Onafhankelijke test, Notebookcheck).
- Geen ondersteuning voor Apple Intelligence: Door de chip- en geheugenarchitectuur zijn toekomstige AI-functionaliteiten van Apple uitgesloten op dit model (bron: Onafhankelijke test, Wired en Engadget).
- Beperkte stylusopties: De tablet werkt niet met de geavanceerde Apple Pencil Pro en vereist voor de eerste generatie Pencil een losse adapter (bron: Onafhankelijke test, Engadget).
Ons oordeel
De Apple iPad 11-inch (A16) met 512 GB opslagruimte is een betrouwbare en krachtige multimedia- en gezinstablet voor alledaagse toepassingen. Wie zoekt naar royale lokale opslag en een snelle werking voor internetten, streamen en lichte productiviteit, haalt een zeer capabel platform in huis. Houd er echter rekening mee dat het niet-gelamineerde 60 Hz-scherm en het gemis van Apple Intelligence en Stage Manager duidelijke grenzen stellen. Voor intensief creatief tekenwerk of zware multitasking biedt een model uit de iPad Air-serie meer ergonomische en functionele verfijning.
Prijsverloop laatste 365 dagen
Beweeg over de grafiek voor de prijs op een specifieke dag. ● laagste punt, ● hoogste punt.
🆚 Apple iPad (2025) 11 inch 512GB vs Apple iPad Air (M3) 11 inch 256GB: wat is de slimmere aankoop rond de €800?
Rond de €800 kun je kiezen tussen de nieuwe iPad (2025) met A16-chip en 512 GB opslag (€869–889) of de eerdere generatie iPad Air met M3-chip en 256 GB (€669–849). De vergelijking komt neer op opslag tegenover hardware: de basismodel heeft het dubbele aan ruimte, de Air meer chip, een beter scherm, snellere USB en Wi-Fi 6E.

Bronnen: Apple-officiële winkelpagina\'s (iPad A16: 128/256/512 GB voor €509/€639/€889, iPad Air nu vanaf €829 met 256 GB voor €959), Apple-specifieerpagina\'s (iPad A16: 248,6×179,5×7 mm, 477 g, 2360×1640 bij 264 ppi, 500 nits, A16 met 5-core CPU en 4-core GPU, 12MP-camera\'s ƒ/1.8 en ƒ/2.4, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.3, USB-C met USB 2.0 tot 480 Mb/s, extern scherm tot 4K bij 60 Hz, 28,93 Wh, tot 10 uur, Apple Pencil (USB-C) en 1e generatie), Apple Air-specifieerpagina (afmetingen 247,6×178,5×6,1 mm, USB 3 tot 10 Gb/s, extern scherm tot 6K bij 60 Hz, batterij 28,93 Wh) en iculture (iPad 2025 sinds 12 maart 2025, iPad Air M3 11 inch 256 GB adviesprijs €849), bol.com (iPad Air M3 256GB Space Grey €669, adviesprijs €709) en ep.nl (iPad Air M3 256GB Starlight €789, M3-chip, 8 GB RAM, antireflectiecoating, USB 3.1), MediaMarkt (iPad 2025 512GB zilver €869) en Coolblue (iPad 2025 512GB zilver €889). Contradicties: iculture noemde voor de iPad 2025 €409/€539/€789, de live Apple-webshop toont €509/€639/€889 en Apple wint. De Air in deze vergelijking is de M3-uitvoering (2025) die nog nieuw wordt verkocht, want de actuele iPad Air (M4) begint op €829 (128 GB) en €959 (256 GB) en is daardoor geen directe prijsbuur.
Analyse
De twee tablets delen hetzelfde 11-inch-paneel (10,86 inch, 2360×1640, 264 ppi, 500 nits), maar de Air heeft brede P3-kleuren, een antireflectiecoating en volledig gelamineerd glas. Onder het display zit het grootste verschil: de M3 (8-core CPU, 9-core GPU, 12 GB RAM) tegen de A16 (5-core CPU, 4-core GPU). Voor zwaardere apps is de Air duidelijk de sterkste schakel.
De iPad 512GB heeft precies één groot voordeel: 256 GB meer opslag. De prijs werkt niet mee, want de Air 256GB kost €669–849 en de iPad €869–889. Zo betaal je voor de instapiPad met dubbele opslag hetzelfde of meer, terwijl je minder hardware krijgt.
Ook in het gebruik verliest de iPad: USB 2.0 (480 Mb/s) tegen USB 3 (10 Gb/s), Wi-Fi 6 tegen 6E en alleen de Air ondersteunt de Apple Pencil Pro met hover. Fysiek en qua service zijn het een gelijkspel: 248,6×179,5×7 mm en 477 g tegen 247,6×178,5×6,1 mm en 460 g, beide tot 10 uur op batterij, beide met Apple Intelligence en 1 jaar garantie (AppleCare+ €89 of €99).
Conclusie
Op de 9 vergeleken kenmerken scoort de iPad (2025) 512GB 1 winst, 3 gelijk en 5 verlies. Het enige sterke punt is de opslag: 512 GB tegen 256 GB. De Air M3 256GB is vaker goedkoper (€669–849 tegen €869–889) en sneller, met een beter scherm, USB 3, Wi-Fi 6E en ondersteuning voor de Apple Pencil Pro. Kies de iPad 512GB als opslagruimte het enige dat telt en je de nieuwe instapiPad wilt voor €869–889. Kies de Air als prestaties, scherm en uitbreiding zwaarder wegen, want 512 GB kan in een Air ook tegen een hogere prijs. Kortom: de 512GB-instapiPad is een slimme koop voor opslaggevoelige gebruikers, voor iedereen anders is de Air M3 256GB de slimmere €800-tablet.
💡 Pro-tip van de redactie
Omdat er geen voedingsadapter in de doos zit, rekent u een USB-C Power Delivery-oplader mee in de totale aanschafprijs. Controleer bij een Apple Pencil of toetsenbord eerst welke variant u gebruikt: de Apple Pencil met USB-C past direct, de eerste generatie vereist een losse adapter en de Apple Pencil Pro wordt niet ondersteund. De Magic Keyboard Folio koppelt via de Smart Connector, maar is op schoot minder prettig in gebruik en verhoogt de totale kosten flink.
❝ Quote
De iPad 11-inch A16 512 GB is een betrouwbare gezinstablet met royale opslag, maar het niet-gelamineerde 60 Hz-scherm en het ontbreken van Apple Intelligence en Stage Manager trekken een duidelijke grens voor wie meer verwacht.
Uitgebreide analyse
De Apple iPad 11-inch (A16), 11e generatie, met fabrikantcode MD4Q4TY/A, positioneert zich in het instapsegment, maar met een opslagcapaciteit van 512 GB die dit model ver boven de basisuitvoering tilt. Het segment waarin deze tablet concurreert, wordt bevolkt door Android-tablets zoals de Samsung Galaxy Tab en door Apple's eigen iPad Air, en elke hardwareconcessie is daar direct voelbaar in het dagelijks gebruik. Wij hebben de fabrieksspecificaties van Apple, de technische productgegevens van retailers en gebruikersreviews naast elkaar gelegd, en zien een tablet met vlotte rekenkracht en een royale opslagreserve, maar met gerichte scherm- en poortconcessies die u moet doorzien voordat u afrekent.
Wat valt technisch direct op aan de specificaties?
- Prestaties en chipset. De Apple A16-chip met 5-core CPU, 4-core GPU en 16-core Neural Engine is op papier ruim toereikend voor browsen, streamen en fotobewerking. Het werkgeheugen van 6 GB is vastgesoldeerd, net als de 512 GB opslag, zonder geheugenkaartslot. Die 512 GB is de werkelijke onderscheidende factor van deze uitvoering.
- Scherm en beeldkwaliteit. Het 10,86 inch Liquid Retina-paneel is een IPS-LCD met 2360 x 1640 pixels bij 264 ppi en 60 Hz. Er is geen ProMotion en geen gelamineerde opbouw. Een verversingssnelheid van 60 Hz betekent dat scrollen en schrijven niet vloeiender kunnen verlopen dan zestig beelden per seconde, hoe snel de processor eronder ook rekent.
- Accuduur en opladen. Apple noemt tot tien uur internetten of videokijken, met een accu van 28,93 wattuur. Er zit geen voedingsadapter in de doos, alleen een USB-C-kabel van één meter. Wie snel wil opladen, moet een USB-C Power Delivery-oplader apart aanschaffen.
- Software en iPadOS. Het toestel draait iPadOS en ontvangt daarmee het volledige aanbod aan tablet-apps. Apple Intelligence ontbreekt, omdat de combinatie van A16 en 6 GB werkgeheugen niet voldoet aan de vereisten van Apple. Stage Manager is evenmin beschikbaar, waardoor vensterbeheer beperkt blijft tot Split View en Slide Over.
- Accessoires en connectiviteit. De USB-C-poort werkt op USB 2.0-snelheid, tot 480 Mb/s, en biedt DisplayPort-uitvoer naar een extern scherm tot 4K bij 60 Hz. Compatibel zijn de Apple Pencil met USB-C en de Apple Pencil (1e generatie) via een losse adapter. De Apple Pencil Pro wordt niet ondersteund. Toetsenborden koppelen via de Smart Connector, met onder meer de Magic Keyboard Folio.
- Camera's, design en ontbrekende transparantie. De 12 MP achtercamera (f/1.8) en de 12 MP frontcamera (f/2.4) met Center Stage zijn aan de lange zijde geplaatst, wat voor videobellen in landschapsstand praktisch is. De behuizing is van gerecycled aluminium en weegt 477 gram bij 7,0 mm dikte. Touch ID zit in de bovenste knop, Face ID ontbreekt.
Het scherm: reflectie en 60 Hz zijn geen smaakkwestie
Het "Liquid Retina"-label klinkt als een technisch hoogstandje, maar de technische realiteit is nuchter: achter die marketingnaam schuilt een regulier IPS-LCD-paneel, niet gelamineerd, zonder antireflectiecoating en met een verversingssnelheid van 60 Hz. Dat is geen beleving, dat is schermtechniek. Het niet-gelamineerde ontwerp betekent dat er een luchtspleet zit tussen het glas en de pixels. Die spleet veroorzaakt bij fel omgevingslicht extra weerspiegelingen en maakt de aanraking iets dieper en minder direct. Onafhankelijke metingen registreren een maximale helderheid van circa 500 tot 505 cd/m2 en een kleurdekking van ongeveer 88 procent van het sRGB-bereik, zonder HDR-ondersteuning.
Waarom doet dit ertoe? Omdat een tablet voor lezen, tekenen en kijken bij daglicht precies op deze eigenschappen wordt beoordeeld. Een krachtige chip op een 60 Hz-paneel levert geen soepeler beeld op dan het paneel toelaat. Dat is een hardwarematige grens, geen kwestie van smaak.
Software, opslag en de grenzen van iPadOS
De 512 GB opslag is een echte meerwaarde voor wie veel offline media, foto's, video's en zware apps wil bewaren zonder clouddiensten. Wel moet u weten dat iPadOS en het systeem zelf een deel van die opslag innemen, en dat er geen uitbreiding via een kaartslot mogelijk is. Op papier is dit een bewuste ingreep van Apple om de kostprijs van de basisserie te drukken en duurdere modellen binnen het eigen assortiment te beschermen. Niet dramatisch voor dagelijks gebruik, maar een feit dat u moet kennen.
Bij de softwarekant is de grens tussen ambitie en werkelijkheid duidelijk. Het ontbreken van Apple Intelligence en Stage Manager beperkt de inzetbaarheid voor zakelijk multitasken. Dat is een plausibele beperking voor een gezinstablet of een tablet voor media en lichte productiviteit, maar een zware beperking voor wie op meerdere vensters tegelijk werkt.
Voor wie is de iPad 11-inch A16 512 GB de juiste keuze, en voor wie niet?
De iPad 11-inch A16 512 GB is een compromis. Een weloverwogen compromis, maar een compromis. Het is de juiste keuze voor gebruikers die veel lokale opslag willen, die internetten, streamen, videobellen en lichte notities maken, en die niet afhankelijk zijn van Apple Intelligence of een geavanceerde vensterinterface. De aluminium behuizing, de 10 tot ruim 11 uur accuduur bij video en browsen, en de goed bruikbare voorcamera maken hem tot een praktisch instrument voor huishoudelijk gebruik.
Wie intensief tekent, veel multitaskt of op een scherm met hoge kleurdekking en vloeiende beweging wil werken, kan beter uitwijken naar een iPad Air met gelamineerd scherm en een krachtigere chipset, of naar een OLED-tablet met 120 Hz van een andere fabrikant. Voor zware werkprocessen met meerdere vensters is een volwaardige laptop de logische stap.
Vergelijk de actuele prijzen en aanbiedingen voor deze exacte uitvoering van de Apple iPad 11-inch A16 512 GB Zilver bij de aangesloten webshops, zodat u de prijs ziet die voor u relevant is.
Veelgestelde vragen
Is 512 GB opslag zinvol voor deze iPad?
Ja, als u veel offline media, foto's, video's of zware apps bewaart en niet wilt vertrouwen op clouddiensten. Er is geen geheugenkaartslot, dus de keuze voor de opslaggrootte is definitief. Houd er rekening mee dat iPadOS en systeemonderdelen een deel van de capaciteit innemen.
Werkt de Apple Pencil met deze iPad?
De Apple Pencil met USB-C werkt direct. De Apple Pencil (1e generatie) werkt via een losse USB-C-naar-Apple-Pencil-adapter. De Apple Pencil Pro wordt niet ondersteund. Controleer de exacte variant voor aankoop.
Kan ik deze iPad gebruiken als vervanging van een laptop?
Voor internetten, e-mail, streaming en lichte documentbewerking is dat mogelijk. Voor intensief multitasken met meerdere vensters is de afwezigheid van Stage Manager en de beperkte bestandsbeheer onder iPadOS een duidelijke beperking. Een volwaardige laptop blijft voor zwaardere werkprocessen de betere keuze.
Waarom is het scherm zo gevoelig voor reflecties?
Het paneel is niet gelamineerd en heeft geen antireflectiecoating. Er zit een luchtspleet tussen het glas en de pixels, waardoor omgevingslicht sterker weerkaatst. Dat is een directe gevolg van de schermopbouw en geen softwareprobleem.
Is de accuduur voldoende voor een hele dag?
Bij regulier browsen en videokijken haalt de tablet de door Apple opgegeven 10 tot ruim 11 uur in onafhankelijke tests. Bij zwaar gebruik, hoge schermhelderheid of langdurig streamen loopt de duur merkbaar terug, en opladen gaat trager zonder een apart aangeschafte Power Delivery-oplader.
